۸:۴۱:۵۵ - یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷
اغاز خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده برق در کهگیلویه و بویراحمد
با توجه به افزایش ۶ درصدی مصرف برق و مصرف رو به رشد آن در این استان با اعمال مدیریت اضطراری خاموشی های با برنامه در این استان آغاز شده است.   سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به افزایش ۶ درصدی مصرف برق […]

با توجه به افزایش ۶ درصدی مصرف برق و مصرف رو به رشد آن در این استان با اعمال مدیریت اضطراری خاموشی های با برنامه در این استان آغاز شده است. 

سیمای زاگرس به نقل از ایرنا:  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به افزایش ۶ درصدی مصرف برق و مصرف رو به رشد آن در این استان با اعمال مدیریت اضطراری خاموشی های با برنامه در این استان آغاز شده است.

داوود راهزادی اظهار داشت: خاموشی های با برنامه برق در کهگیلویه و بویراحمد در ساعات پیک بار و در مناطق مختلف روزانه اجرا می شود.
وی افزود: بر اساس جدول ارائه شده برق مناطق سد چم شیر، شهرک صنعتی، پمپاژها و ابتدای کاید هوایی چهاربیشه دوم و سپس تیغه ای باغ آزادگان شهرستان گچساران از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۶ و از ۱۷:۱۰ دقیقه بمدت یک ساعت قطع خواهد شد.
راهزادی بیان کرد: در بخش مارگون بویراحمد کلید هوایی سرچال جوکار سیلاب کلوار، فیدر سرچنار از ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه تا ۱۳:۱۰ دقیقه و ۱۱:۵۰ دقیقه تا۱۴:۱۰ دقیقه نیز قطع خواهد شد.
وی عنوان کرد: در شهرستان بویراحمد محدوده شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ دقیقه نیز قطع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در شهرستان دنا نیز روستاهای کره، گورنجگون، روستای ده شیخ و پمپاژهای کشاورزی به دلیل تعمیرات شبکه ای از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه تا۱۷:۱۰ دقیقه قطع و وصل می شود.
مصرف برق در کهگیلویه و بویراحمد از مرز ۴۱۵ مگاوات گذشته است.
۲۴۱ هزار و ۶۳۶ مشترک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد ۲۰۲ هزار و ۶۴۹ اشتراک آن معادل ۸۳ درصد خانگی است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news