۱۱:۴۵:۰۷ - یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
گچساران در یک غروب زیبای بارانی+تصاویر
باران همچنان می بارد وچه لذت بخش است که شهر ساعاتی بارانی را تجربه می‌کند، تجربه ای که برای هر یک ازشهروندان گچسارانی خاطره ها می‌سازد. نیک نفت به نقل از سیمای زاگرس:  باران همچنان می بارد وچه لذت بخش است که شهر ساعاتی بارانی را تجربه می‌کند، تجربه ای که برای هر یک ازشهروندان […]

باران همچنان می بارد وچه لذت بخش است که شهر ساعاتی بارانی را تجربه می‌کند، تجربه ای که برای هر یک ازشهروندان گچسارانی خاطره ها می‌سازد.نیک نفت به نقل از سیمای زاگرس:  باران همچنان می بارد وچه لذت بخش است که شهر ساعاتی بارانی را تجربه می‌کند، تجربه ای که برای هر یک ازشهروندان گچسارانی خاطره ها می‌سازد.

با گذشت یکماه از فصل پاییز ،بارش باران باعث شد تا دیار بام نفت ایران هوای پاک و مطبوع یک روز پاییزی را تجربه کند موضوعی که خوشحالی و شکرگزاری مردم از درگاه خداوند متعال را درپی داشت.

اینروزها باران های پاییزی طراوت خاصی به گچساران بخشیده است؛ به یاد شعر سهراب افتادم که می‌گفت:” زیر باران باید رفت. چشم‌ها را باید شست. جور دیگر باید دید. چترها را باید بست. فکر را، خاطره را زیر باران باید برد. با همه مردم شهر زیر باران باید رفت. زندگی‌تر شدن پی در پی. زندگی آبتنی کردن در حوضچه‌ اکنون است”.

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news