۱۱:۱۶:۳۸ - یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
 پتروشیمی گچساران ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
 پتروشیمی گچساران هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.  با بهره برداری از این طرح بزرگ صنعتی سالانه شاهد تولید یک میلیون تن اتیلن هستیم   نیک نفت به نقل از تسنیم:   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پتروشیمی گچساران هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. جعفر گوهرگانی اظهار داشت: یکی از […]

 پتروشیمی گچساران هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.  با بهره برداری از این طرح بزرگ صنعتی سالانه شاهد تولید یک میلیون تن اتیلن هستیم 

نیک نفت به نقل از تسنیم:   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پتروشیمی گچساران هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

جعفر گوهرگانی اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های مدیران ارشد استانی حمایت از طرح‌های اشتغالزا و تولیدی بوده که در این راستا تسریع در روند اجرایی پتروشیمی‌های در دست اجرا در دستور کار است.

وی با بیان اینکه پتروشیمی گچساران هم اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، عنوان کرد: با بهره برداری از این طرح بزرگ صنعتی سالانه شاهد تولید یک میلیون تن اتیلن هستیم

گوهرگانی با اشاره به اینکه تولید پتروشمی گچساران مصرف داخلی و خارجی دارد، ادامه داد: با بهره برداری از این طرح خوراک پتروشیمی‌های خط دنا شامل بروجن، دهدشت، ممسنی و کازرون هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همچنین طرح مطالعاتی و عملیات خاک برداری پتروشیمی دهدشت به پایان رسیده و تاکنون یک میلیون و ۳۵۰ هزار متر مکعب خاکبرداری و ۷۱ هزار متر مربع  خاکریزی انجام شده است.

گوهرگانی خاطرنشان کرد: با توجه به سفر وزیر نفت در بهمن ماه سال به استان باید منابع مالی این طرح بزرگ با رقمی افزون بر ۴۰۰ میلیون دلار از محل و روش‌های مختلف از سوی دولت تامین شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news