۴:۵۳:۳۵ - چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
بازداشت یک صادرکننده متخلف فرآورده های نفتی در تهران
همزمان با انتشار خبرهایی در خصوص افزایش قاچاق سوخت، یکی از صادرکنندگان مهم فرآورده های نفتی بازداشت شد. بر این اساس متهم اصلی این پرونده فردی شناخته شده از یکی از شرکت های مهم صادرکننده فراورده های نفتی می باشد.   نیک نفت به نقل از تسنیم:   همزمان با انتشار خبرهایی در خصوص افزایش قاچاق سوخت، […]

همزمان با انتشار خبرهایی در خصوص افزایش قاچاق سوخت، یکی از صادرکنندگان مهم فرآورده های نفتی بازداشت شد. بر این اساس متهم اصلی این پرونده فردی شناخته شده از یکی از شرکت های مهم صادرکننده فراورده های نفتی می باشد.بازداشت یک صادرکننده متخلف فرآورده های نفتی در تهران

 

نیک نفت به نقل از تسنیم:   همزمان با انتشار خبرهایی در خصوص افزایش قاچاق سوخت، یکی از صادرکنندگان مهم فرآورده های نفتی بازداشت شد.

 صبح دیروز یک صادرکننده شناخته شده فرآورده های نفتی در تهران بازداشت شد. بر این اساس متهم اصلی این پرونده فردی شناخته شده از یکی از شرکت های مهم صادرکننده فراورده های نفتی می باشد. اطلاعات اولیه در خصوص بازداشت این متهم در رابطه با قاچاق فراورده های نفتی نشان میدهد، پرونده مذکور یکی از مهمترین پرونده های قاچاق سوخت و فراورده های نفتی کشور طی سالهای اخیر می باشد.

ظاهرا درپرونده مذکور عملیات بلندینگ خارج از فرایندهای قانونی و ضوابط ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است.

گفتنی است، در تماس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، با یک مقام ارشد در استان هرمزگان، ضمن تایید خبر مربوط به بازداشت فردی در ارتباط با ابر پرونده قاچاق فراورده های نفتی، توضیحات بیشتر  به روزهای آینده موکول شد.

از سال ۹۵ و همزمان با تاکید ویژه مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا در استان هرمزگان، مقامات انتظامی و قضایی این استان تلاش ویژه ای را برخورد با قاچاقچیان کالان کالا و ارز در دستورکار خود قرار داده اند. به عنوان مثال پرونده بزرگ قاچاق ۱۱۲۸ کانتینر ظروف شیشه ای که طی سال های ۹۴ و ۹۵ به وقوع پیوسته بود با تلاش های مقامات انتظامی، امنیتی، قضایی و مدیران وقت ستاد نظارت گمرک به نتیجه رسید و متهم اصلی پرونده ضمن محکومیت به حبس به پرداخت جریمه ۴۰۰ میلیارد تومانی محکوم شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news