۱۷:۱۵:۵۰ - پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷
خروج ارتش آمریکا از سوریه برای آماده سازی حمله به ایران!
آمریکا ارتش را از سوریه خارج می کند تا برای حمله نظامی به ایران تمرکز کند.  جنبش آمریکایی در سوریه و خروج ارتش نباید به عنوان گام بی گناهی ارزیابی شود. آیا ترامپ اینکار را نکرده است که حمل نظامی خود به ایران را تنظیم کند و از مشکلات داخلی بگریزد. نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:   آمریکا […]

آمریکا ارتش را از سوریه خارج می کند تا برای حمله نظامی به ایران تمرکز کند.  جنبش آمریکایی در سوریه و خروج ارتش نباید به عنوان گام بی گناهی ارزیابی شود. آیا ترامپ اینکار را نکرده است که حمل نظامی خود به ایران را تنظیم کند و از مشکلات داخلی بگریزد.خروج ارتش آمریکا از سوریه برای آماده سازی حمله به ایران

نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:   آمریکا ارتش را از سوریه خارج می کند تا برای حمله نظامی به ایران تمرکز کند.

 تحلیل گر مشهور قطری از روزنامه «العرب» جابر الحورمی در این خصوص نوشته است. 
رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه در خصوص پیروزی بر گروهک داعش در سوریه خبر داد و خاطر نشان کرد که این دلیل طبیعی حضور نظامیان آمریکایی در کشور بوده است. 
سارا ساندرس ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید نیز دیرتر اعلام کرد که آمریکا خروج ارتش از سوریه را شروع کرده است اما پیروی بر داعش به معنای عدم وجود ائتلاف نیست. خبرگزاری رویترز با استناد به منابع خود اطلاع داد که تمامی کارکنان وزارت خارجه آمریکا طی ۲۴ ساعت از سوریه خارج شده و نیروهای مسلح در دوره ۶۰ تا ۱۰۰ روزه از کشور بیرون می روند. 
الحورمی گفت: « جنبش آمریکایی در سوریه و خروج ارتش نباید به عنوان گام بی گناهی ارزیابی شود. آیا ترامپ اینکار را نکرده است که حمله نظامی خود به ایران را تنظیم کند و از مشکلات داخلی بگریزد.»
این کارشناس تاکید می کند که بهای این تصمیم بر شانه ی دول منطقه خواهد بود. 
در قطر پایگاه عظیم آمریکا در خاور میانه قراد دارد از جایی که آمریکایی ها به مواضع داعش در سوریه و عراق حمله می کردند.

US military strike against Iran

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news