۲۱:۱۲:۲۳ - جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷
آمریکا، ایران را خطرناک می داند.
ایران از سوی آمریکا مهمترین خطر در خاورمیانه و علت اصلی بی ثباتی در آن منطقه اعلام شد. نماینده وزارت امورخارجه آمریکا در گفتگو با خبرنگاران ابراز داشت: ایران، مهمترین خطر و بازیگر اصلی بی ثباتی در منطقه است. نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:    ایران از سوی آمریکا مهمترین خطر در خاورمیانه و علت […]

ایران از سوی آمریکا مهمترین خطر در خاورمیانه و علت اصلی بی ثباتی در آن منطقه اعلام شد. نماینده وزارت امورخارجه آمریکا در گفتگو با خبرنگاران ابراز داشت: ایران، مهمترین خطر و بازیگر اصلی بی ثباتی در منطقه است.نقشه جغرافیایی خاورمیانه

نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:    ایران از سوی آمریکا مهمترین خطر در خاورمیانه و علت اصلی بی ثباتی در آن منطقه اعلام شد.

نماینده وزارت امورخارجه آمریکا در گفتگو با خبرنگاران ابراز داشت: «ایران، مهمترین خطر و بازیگر اصلی بی ثباتی در منطقه است».

در این میان او از داعش (سازمان تروریستی ممنوعه در روسیه) یاد نکرد که آمریکا از سال ۲۰۱۴ همراه متحدانش با این گروهک تروریستی مبارزه می کند.

به گفته وی موضوع مقابله با سیاست ایران یکی ازمهمترین مسائل در جریان سفر مایک پمپئو وزارت امور خارجه به خاورمیانه از ۸ تا ۱۵ ماه ژانویه خواهد بود.

در اعلامیه منتشره از سوی وزارت امور خارجه آمریکا آمده است که وزیر امور خارجه آمریکا در ریاض با رهبران عربستان سعودی دیداری خواهد داشت تا مسائل اساسی و مهم دو جانبه و منطقه ای مانند یمن، ایران و سوریه را بررسی کنند. پمپئو همچنین اطلاعات به روز شده در باره جریان بازرسی ها در خصوص قتل جمال خاشقجی خبرنگار منتقد سعودی را درخواست خواهد کرد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news