۱۰:۲۷:۵۵ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
لذت عکاسی در پارک کاجستان گچساران +تصاویر
بارش باران را دوست داریم، چون در این هنگام، طبیعت زیباست و در اینجا زیبایی‏ های یک روز بارانی در”پارک کاجستان” گچساران را ببینید و لذت ببرید. نیک نفت به نقل از آفتاب جنوب:   خیلی از ما آدم‏ ها، بارش باران را دوست داریم، چون در این هنگام، طبیعت زیباست و در اینجا زیبایی‏ های […]

بارش باران را دوست داریم، چون در این هنگام، طبیعت زیباست و در اینجا زیبایی‏ های یک روز بارانی در”پارک کاجستان” گچساران را ببینید و لذت ببرید.نیک نفت به نقل از آفتاب جنوب:   خیلی از ما آدم‏ ها، بارش باران را دوست داریم، چون در این هنگام، طبیعت زیباست و در اینجا زیبایی‏ های یک روز بارانی در”پارک کاجستان” گچساران را ببینید و لذت ببرید.

با فرا رسیدن زمستان، علاقمندان عکاسی برای یافتن سوژه های زیبای طبیعت، مشتاق تر می شوند که هنگام باریدن باران، بهترین کار این است که با برداشتن چتر و نیز پوشیدن لباس های مناسب، به بیرون از منزل رفته و جلوه های زیبای طبیعت را عکاسی کرد.

خیلی از ما آدم‏ ها، بارش باران را دوست داریم، چون در این هنگام، طبیعت زیباست. در این تصاویر زیبایی‏ های یک روز بارانی در”پارک کاجستان” گچساران را ببینید و لذت ببرید.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news