۶:۳۸:۴۴ - چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
احتمال صادرات خودرو به ایران توسط شرکت روسی لادا
شرکت خودروسازی روسی آوتوواز (لادا) مذاکراتی را در خصوص انتقال خودرو به ایران انجام داده است.  مذاکرات به طور فعال تری با کشورهای دیگر، مانند ایران، در حال انجام است. در خصوص تحویل و مونتاژ خودروهای آوتوواز گفتگو انجام شده است.    نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:   در نمایشگاه هوایی آئرو ایندیا – ۲۰۱۹، […]

شرکت خودروسازی روسی آوتوواز (لادا) مذاکراتی را در خصوص انتقال خودرو به ایران انجام داده است.  مذاکرات به طور فعال تری با کشورهای دیگر، مانند ایران، در حال انجام است. در خصوص تحویل و مونتاژ خودروهای آوتوواز گفتگو انجام شده است. Lada Vesta Sport Concept at the Moscow International Automotive Salon 2018

 

نیک نفت به نقل از اسپوتنیک:   در نمایشگاه هوایی آئرو ایندیا – ۲۰۱۹، شرکت خودروسازی روسی آوتوواز (لادا) مذاکراتی را در خصوص انتقال خودرو به ایران انجام داده است.

 ویکتور کلادوف، مدیر همکاری بین المللی و سیاست منطقه ای “روس تک” در حاشیه نمایش هوایی AERO INDIA 2019 (Aero India شرکت آوتوواز در خصوص عرضه خودرو در ایران مذاکره می کند. 

صعود سه پله‌ای لادا در لیست پر فروش ترین خودروهای دنیا
وی گفت: آوتوواز به مصر اتومبیل ارسال می کند، تولید و مونتاژ در این کشور وجود دارد، مذاکرات به طور فعال تری با کشورهای دیگر، مانند ایران، در حال انجام است. در خصوص تحویل و مونتاژ خودروهای آوتوواز گفتگو انجام شده است. 
گفتنی است، صادرات لادا در سال ۲۰۱۸ به ۵۷ درصد و به ۳۸٫۰۵ هزار خودرو افزایش یافت. همانطور که قبلا گزارش شده است، به ویژه در سال ۲۰۱۸، اتومبیل های لادا در ترکیه، تونس، شیلی و کوبا به فروش رسیدتد.
صعود سه پله‌ای لادا در لیست پرفروشترین خودروهای دنیا
در حال حاضر اتوموبیل های این شرکت در ۳۴ کشور جهان فروخته می شود. همچنین برای اولین بار در سال ۲۰۱۸، لادا وستا در صدر فروش صادرات (۳۰٪ از فروش) قرار گرفت، در حالی که پیش از این اتوموبیل لادا ۴*۴ رکورد دار بود. 
عمدتا فروش لادا در کشورهای مستقل مشترک المنافع است. قزاقستان، بلاروس و ازبکستان در سال ۲۰۱۸ بیش از ۲۶ هزار و ۳۰۵ اتومبیل لادا خریداری کرده اند. 
آوتوواز که از قدیم در جهان به نام خانه لادا مشهور است شرکت خودروسازی روسی است، که با نام واز (ولژسکی آوتومبیلینی زاود) نیز شناخته می‌شود، اما شهرت آن در صنعت خودروسازی جهان، به‌دلیل مالکیت مارک لادا می‌باشد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news