۷:۱۷:۴۴ - جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷
دستگیری سارقان لوله‌های انتقال نفت در اهواز
در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰۰ تن انواع لوله‌های ۱۲ اینچی بریده شده انتقال نفت به همراه ابزارآلات برش کشف و همچنین خودروی وانت حامل اموال مسروقه توقیف شده است. کارشناسان ارزش لوله‌های مذکور را بالغ بر هشت میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.     سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری […]

در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰۰ تن انواع لوله‌های ۱۲ اینچی بریده شده انتقال نفت به همراه ابزارآلات برش کشف و همچنین خودروی وانت حامل اموال مسروقه توقیف شده است. کارشناسان ارزش لوله‌های مذکور را بالغ بر هشت میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.لوله انتقال نفت

 

 

سیمای زاگرس به نقل از ایسنا:  فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سارقان لوله‌های انتقال نفت در اهواز خبر داد.

سردار حیدر عباس زاده اظهار کرد: در پی بریده شدن لوله‌های انتقال نفت در یکی از روستاهای همجوار شهرستان اهواز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران پاسگاه غیزانیه اهواز موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی دو سارق حرفه‌ای را که با بریدن لوله‌های انتقال نفت اقدام به فروش لوله‌ها در شهرستان‌های همجوار می‌کردند، شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.

عباس‌زاده بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰۰ تن انواع لوله‌های ۱۲ اینچی بریده شده انتقال نفت به همراه ابزارآلات برش کشف و همچنین خودروی وانت حامل اموال مسروقه توقیف شده است. کارشناسان ارزش لوله‌های مذکور را بالغ بر هشت میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی خوزستان خاطر نشان کرد: در این راستا دو متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شدند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news