۱۴:۳۶:۲۱ - دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸
محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد: فلرهای نفتی گچساران کنترل شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه صنعت آلاینده در این استان نداریم، عنوان کرد: به طور حتم فلرهای نفتی گچساران باید کنترل و مدیریت شوند تا دچار این مسائل در آینده نباشیم. نیک نفت به نقل از تسنیم:  مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد خواستار مدیریت و کنترل فلرهای […]

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه صنعت آلاینده در این استان نداریم، عنوان کرد: به طور حتم فلرهای نفتی گچساران باید کنترل و مدیریت شوند تا دچار این مسائل در آینده نباشیم.محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد: فلرهای نفتی گچساران کنترل شود

نیک نفت به نقل از تسنیم:  مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد خواستار مدیریت و کنترل فلرهای نفتی گچساران شد و گفت: هیچ کدام از شهرهای این استان دچار مشکل ریزگردها نیستند.

محسن جعفری‌نژاد اظهار داشت: ۸ کلان شهر آلوده به ریزگرد در کشور داریم که هیچ کدام از شهرهای این استان با این مشکل روبه رو نبوده و البته این به این معنی نیست که نباید بی توجه باشیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه صنعت آلاینده در این استان نداریم، عنوان کرد: به طور حتم فلرهای نفتی گچساران باید کنترل و مدیریت شوند تا دچار این مسائل در آینده نباشیم.

جعفری‌نژاد یکی از منابع آلاینده را ترافیک و خودرو دانست و ابراز کرد: شهر یاسوج هم اکنون درگیر ترافیک بوده و تجمع  خودروها در این شهر به یک معضل تبدیل شده که باید از هم اکنون راهکاری برای رفع این معضل توسط متولیان امر از جماه حوزه مدیریت شهری پیش بینی شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت توپوگرافی مناطق مختلف استان، محیط زیست باید مجهز به دستگاه سنجش هوا باشد و هم اکنون دو دستگاه در شهرهای یاسوج و گچساران داریم که کافی نیست و باید این دستگاه‌ها در سایر شهرها با هدف سنجش دقیق‌تر راه اندازی شود.

جعفری‌نژاد با تاکید بر اینکه با سلامت مردم نمی‌شود تعارف کرد، افزود: اخلاق محیط زیست فراموش شده و بی توجهی به بحث کشتن حیوانات و تخریب اراضی به بهانه‌های مختلف نشانگر این مهم است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
  • RSS oil news

  • RSS energy news